SAFİR FUE

SAÇ EKİMİ

Günümüz teknolojisi hızla gelişirken saç ekim teknikleri ve saç dökülme tedavilerinde ilerlemelerinin olması normaldir. Bunlardan biri de Safir Fue saç naklidir.Safir Fue son dönemde yaygınlaşan en son yöntemlerdendir. Fue tekniği ile saç kökleri alındıktan sonra bir diğer aşama olan köklerin yerleşeceği kesiler açılmaya başlanır. Geçmiş zamanda bu aşamada metal slit adı verilen ekipmanlar kullanılırken günümüzde ise Safir adı verilen değerli bir elementten yapılan Safir bıçaklar ile yapılır.

Safir (elmas) YÖNTEMİ

SAFİR FUE VE

METAL SLİT KARŞILAŞTIRMASI

Safir uç ile daha sık işlem yapılır, ilerde oluşabilecek dökülme riskine karşı tekrar ekim yapılma olanağı sağlar.

   Safir uç antibakteriyel özelliğe sahiptir. Sahip olduğu pürüzsüzlük, sertlik ve keskinlikten dolayı daha az doku hasarı yaşanacak ve travma olmayacaktır.

Saç kökleri daha sık ekileceği için daha doğal bir görünüm olacaktır.

Safir uçla yapılan uygulamada cm2’ye 120-130 greft ekilebilmektedir. Metal slit ile yapılan uygulamada bu sayı cm2’ ye 85-90 greft olarak uygulanıyordu.

Yapılan ekimden sonra ortaya çıkan ödem riski en aza düşeceği için hastalar operasyon sonrası her türlü konforu hissedecektir.

Safir uçla yapılan ekimlerde açılan kanallar daha küçük olduğu için iyileşme daha hızlı ve daha pürüzsüz olur.

Safir saç ekiminde saçlar kendi boyutlarında ekildiği için saç açılarının değişmesi veya saçların yerinden çıkması gibi bir olanak yoktur.

Saç ekiminde son yıllarda uygulanan ve gelinen en son nokta FUE yöntemi olarak bilinirken artık insanlar kalite ve konforu aramakta ve tercih etmektedir. Bu noktada safir uçla yapılan  SAFİR FUE yöntemini ön plana çıkmaktadır.

Hizmetlerimiz

İletişim

Çağrı Merkezimiz
?????? : 0090 (542) 7947904
?????? : 0090 (542) 7947903
?????? : 0090 (542) 7947903
E-Mail
info@estetimeclinic.com

WhatsApp Hattı

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim numaralarımızdan saç ekim uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

    Copyright 2018 by Kar.Media. All rights reserved.

    Copyright 2018 by Kar.Media. All rights reserved.