Direk Saç İmplantasyonu

(DHI) SAÇ EKİMİ

DHI saç ekimi en yeni yöntemlerin başında gelir. Son yıllarda  saç ekimi işlemlerinde tercih edilen yöntemlerden biridir. ”Kalem tekniği” ya da “Doğrudan saç ekimi” olarak bilinen bir saç ekim uygulamasıdır. DHI çok yeni bir uygulama olmasına rağmen görülen avantajlardan sonra çok fazla talep görmektedir ve çok tercih edilmektedir.

DHI saç ekimi verici saç bölgesinden özenle alınan saç köklerinin özel (choi kalemi) kalemler kullanılarak yerleştirildiği bir uygulamadır. DHI yönteminde saç köklerinin yerleştirilmesine yardım eden, (choi kalemi) kalem şeklindeki bir aletle, kanal açma ve kök yerleştirme işlemini aynı anda yaptığından dolayı saç köklerinin daha kısa sürede yerleştirilmesini sağlar.

DHI saç ekim prosedürü, lokal anesteziyle gerçekleşir. FUE yöntemi ile alınan saç kökleri ayrıştırılıp temizlendikten sonra özel(choi) medikal kalem yardımıyla saç köklerinin nakil olacağı alana yerleştirilir.

(DHI) SAÇ EKİMİ

Direk Saç İmplantasyonu (DHI)

yönteminin avantajları nelerdir?

DHI saç ekimi kullanılarak daha sık saç nakli yapılabilir. Bunun yanı sıra ekilecek bölgeye saç köklerinin genişliğince delikler açar. Bu işlem operasyonda olabilecek hasarı en az seviyeye indirir. Bu uygulamada kesi yapılmadığı için kanama minimum düzeydedir. Operasyonun sebep olduğu hasar en az seviyede olduğu için iyileşmede o kadar hızlı sonuç alınır. DHI yöntemi var olan saçlara zarar vermemektedir.

DHI saç ekimi saç nakli yapılacak alana direk uygulandığı için, saç dökülmesi tamamen sonuçlanmamış kişilere yapılması daha uygundur. Kanal açma ve kök açma işlemi aynı anda yapıldığı için saç ekim işlemi daha kısa sürede bitmektedir.

DHI saç ekimiyle yapılan operasyonda, yapılan uygulamada ve sonrasında saç kökü kaybı en az derecededir. Saçlarını komple kestirmek istemeyen kadınlar içinde daha çok tercih edilen bir yöntemdir.

DHI Saç Ekimi

İşlemi Sonrası

DHI saç ekimi uygulamasıyla yapılan saç ekimleri sonrasında yara veya kesik izi kalması mümkün değildir.

DHI saç ekim işlemi tecrübe isteyen bir uygulama biçimidir. DHI saç ekimi ile yapılan işlemler büyük bir titizlik, özen ve deneyim istemektedir. Bundan dolayı ekimi gerçekleştirecek olan ekibin uzman bir kadro ve deneyimli kişiler olmasına özen gösterilmelidir.

Hizmetlerimiz

İletişim

Çağrı Merkezimiz
?????? : 0090 (542) 7947904
?????? : 0090 (542) 7947903
?????? : 0090 (542) 7947903
E-Mail
info@estetimeclinic.com

WhatsApp Hattı

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim numaralarımızdan saç ekim uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

    Copyright 2018 by Kar.Media. All rights reserved.

    Copyright 2018 by Kar.Media. All rights reserved.