KURUMSAL

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

ESTETIME HAKKINDA

ESTETIME , siz konuklarımıza en üst düzeyde hizmet verebilmek için saç ekimi ,saç tedavisi ve saç estetiği üzerine daima en son yenilikleri ve yöntemleri kullanmayı prensip edinerek kurulmuştur. Hizmet verdiğimiz alanlarda daima doğruluk,dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermeyeceğiz. Uzman ekibimizle bugüne kadar yaptığımız binlerce saç ekim operasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz.Siz hastalarımızın mahremiyetini ve memnuniyetini herşeyin önünde tutarak devam edeceğiz.

Konforlu hastane ortamı,steril ameliyathane koşulları dalında uzman doktor ve ekibimizle yurtdışından sağlık turizmi amaçlı ülkemize gelen misafirlerimize her zaman kaliteli ve son teknoloji ile hizmet veren ESTETIME ailesi olarak VIP hizmet kalitesi sunuyoruz.

ESTETIME ; ülkemiz dışında, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan, İsviçre, Almanya, Lübnan, Fransa, Bahreyn, Umman, İngiltere, Hollanda, Ürdün ve Irak gibi ülkelerde de çok sayıda hasta potansiyeline sahip bir saç ekim kliniği olarak tanınmaktadır.

NEDEN ESTETIME?

Saç ekiminde en son teknoloji ve bilimsel metodlar kullanıyoruz.

Saç ekiminde 15 senelik uzmanlaşmış profesyonel ekip ve konforlu hastane ortamı koşullarında işlem yapıyoruz.

%100 doğallık ve kesin sonuç sunuyoruz.

Saç ekiminde yaptığımız işin bilincinde olup işlem ve memnuniyet garantisi veriyoruz.

Saç ekiminde maksimum greft sayısı garantisi veriyoruz.

KOORDINATOR MESAJI

Daima kendini yenileyen ve globalleşen dünyamızda bakıldığında biz insanlarında sürekli kendilerini yenileme çabası içerisinde olduğunu görüyoruz.Erkek veya bayan ayrımı yapmaksızın saçlarımızın estetik görünüşümüzde ,karakteristik yapımızda ve hatta psikolojimizde önemli değişmez bir yeri olduğunu görüyoruz.Biz ESTETIME ailesi olarak zamanın acımasızca sizden aldığı saçlarınızı güleryüzlü ve uzman kadromuzla geri vereceğiz.

Unutmayın; değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.Dünya üzerinde hiçbirşey aynı kalmazken siz neden değişmeyesiniz.

Bu değişime tanık olmak için sizleride ESTETIME’a davet ediyoruz.

Sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle...